Apie mus

Ispanų prekės ženklą Majorica gerai žinomą visame pasaulyje nuo1890m atstovaujame Lietuvoje nuo 2015 metų. Taip pat atstovaujame ir kitų šalių gerai žinomus prekinius ženklus.

Majorica istorija

Ispanijos pakrantėje, gerai žinomoje Maljorkos saloje yra kuriami vieni geriausių organiniai perlai pasaulyje. Kompaniją įkūręs 1890m, o į salą persikėlęs 1900m Eduard'as Heusch'as užsibrėžė tikslą - kurti perlus, tokius gerus kaip tikrieji jūriniai, tačiau prieinamus kiekvienam. Niekas nedrįstų ginčytis,kad jam tai nepavyko!

Iki 1937m ši kompanija vadinosi „Ispanijos Perlai” kol po Eduardo mirties, jo sūnus perėmęs valdymą ir vedamas aiškios tėčio vizijos,jos nepervadino į „Majorica Pearls”. Jie buvo vienintėliai, kurie gamino perlus antrojo pasaulinio karo metu ir net virš milijono papuošalų eksportavo į JAV. Vėliau čia atsidarė fabriką, kuris gyvuoja iki šiol. Labiausiai Majorica išgarsino 1960 metais vykęs Venecijos filmų festivalis, kurio rėmėju jie tapo, o tokios žvaigždės kaip Sophia Loren atvyko pasipuošusios šiais nuostabiais perlais. Iki dabar Majorica perlai siejami su pasaulinio lygio žvaigždėmis, aukštąja mada, inovatyviomis idėjomis bei klasika.

Majorica perlais puošėsi – puošiasi daugeli garsių moterų Žaklina Kennedy, Marilyn Monroe, Scarlett Johansson, Zooey Deschanel, Rocio Crusset , kultiniam sereale apie madą “Velvet” aktorės puošėsi Majorica perlais ir daugeli kitų nuostabių mūsų laikų Moterų. Majorica perlai skirti visoms pasalio Moterims nepriklausomai nuo amžiaus ir socialinio statuso. Visi Majorica perlai sertifikuoti ir suteikiama 10 metų garantija.