1. Pirkėjas turi teisę per 14 (keturiolika) dienų nuo Prekės perdavimo jam atsisakyti Sutarties, grąžinti Prekę Pardavėjui ir atgauti už ją sumokėtus pinigus. Taip pat per tą patį 14 (keturiolikos) dienų laikotarpį Pirkėjas turi teisę pakeisti Prekę į kitą Prekę (į tokią pačią ar kitą tos pačios vertės Prekę. Taip pat į brangesnę Prekę, tačiau tokiu atveju Pirkėjas turi padengti kainų skirtumą). Prekės grąžinamos ar keičiamos Pirkėjo sąskaita.

2. Grąžinamos ar keičiamos kokybiškos Prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.), vartojamųjų savybių ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo Pirkėjo gauta, būtinai pateikiant Prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus Prekės priklausinius. Jeigu Prekė nėra pilnai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, Pardavėjas turi teisę nepriimti Prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už Prekę Pirkėjo sumokėtų pinigų

3. Gavęs Prekes ir įvertinęs jų kokybę Pardavėjas grąžina pinigus už Prekes ne vėliau nei per 7 (septynias) dienas nuo tos dienos, kai Prekė yra grąžinama Pardavėjui.

MAJORICA GARANTIJA

„Majorica“ cirkoniui,užsegimams taikoma 2 metų garantija, o „Majorica“ perlams – 10 metų garantija, tiek nuo jų įsigijimo dienos. Tarptautinė garantija neapima žalos, patirtos dėl nelaimingų atsitikimų, netinkamo naudojimo , neteisėto pakeitimo ir įprasto papuošalų nusidėvėjimo padarinių. Būtina išsaugoti Majorica sertifikatą.